ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Totti i bindur për qëndrimin e Spallettit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

W!Ld|MaN..

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Totti i bindur për qëndrimin e Spallettit   Fri Jun 05, 2009 6:58 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0605092916959_m.jpg[/img]Roma ka marrë një shtytje të madhe pasi ka mësuar se trajneri aktual Luciano Spalletti do të qëndrojë te skuadra në dy sezonet e ardhshme.

Për shkak të formës së dobët të Giallorossëve pati shumë spekulime për largimin e mundshëm të Spallettit, ndërsa kapiteni Francesco Totti nuk është i befasuar që ai ka vendosur të qëndrojë.

“Asnjëherë nuk kam dyshuar për pozitën e Spallettit te Roma. E kam ditur se ky do të ishte rezultati, pasi që mentaliteti i tij (Spallettit) nuk ka ndryshuar. Sezonin e ardhshëm të gjithë do të jemi më të motivuar dhe më garues”, ka thënë simboli romak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Totti i bindur për qëndrimin e Spallettit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: