ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beckham: I përkushtuar ndaj LA Galaxy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

avatar

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Beckham: I përkushtuar ndaj LA Galaxy   Fri Jun 05, 2009 9:00 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0605173657913_m.jpg[/img][b]Mesfushori anglez, David Beckham, thotë se ka pasur kënaqësinë
gjatë periudhës sa është aktivizuar në Milan, por qëndron i përkushtuar
ndaj Los Angeles Galaxy.[/b]David Beckham aktualisht është në
përgatitje me përfaqësuesen angleze për përballjen e radhës kundër
Kazakistanit dhe Andorrës, dhe pas tyre anglezi do të rikthehet në
Amerikë.

“Për të fituar rast me kombëtaren e Anglisë, e dija se duhej të shkoja
në huazim te ndonjë ekip i cili luan në nivel të lartë. Dhe e vetmja
mënyrë për ta bërë këtë ishte të kaloja në një klub të madh dhe nuk
mund të gjeja më të mirë se Milani”, ka thënë Beckham.

“Pata kënaqësinë gjatë gjashtë muajve këtu. Së pari planifikova se do
të ishin tre muaj dhe pastaj do të kthehesha. Por gjërat shkuan në të
mirë dhe luajta mirë dhe Milani tregoi interesim të madh të qëndroja”.

“Por unë jam shumë i përkushtuar ndaj Galaxy dhe dua ta shoh se si përparon kjo lojë në Amerikë”, ka shtuar anglezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Beckham: I përkushtuar ndaj LA Galaxy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: