ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Trezeguet drejt rivalëve të përjetshëm të Juves?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Trezeguet drejt rivalëve të përjetshëm të Juves?   Sat Jun 06, 2009 2:27 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0605220447501_m.jpg[/img][b]Sulmuesi në largim i Juventusit, David Trezegut, mund të
largohet në drejtim të rivalëve të përjetshëm të Juves nga qyteti i
Milanos, Milan dhe Inter.[/b]Presidenti i Milanit, Silvio
Berlusconi, ka konfirmuar ardhjen e një sulmuesi në San Siro, mirëpo
nuk e ka përmendur emrin e tij, ndërkohë që mediat italiane spekulojnë
se ky mund të jetë pikërisht sulmuesi francez.

Po ashtu spekulohet se Trezegol mund të përfshihet në një shkëmbim me sulmuesin e Interit, Julio Cruz.

Porse agjenti i francezit ka deklaruar se nëse Interi e dëshiron Trezeguet, përveç Cruzit duhet të paguajë edhe 20 milionë euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Trezeguet drejt rivalëve të përjetshëm të Juves?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: