ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zidane rekomandon Ibrahimovicin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Zidane rekomandon Ibrahimovicin   Sat Jun 06, 2009 2:28 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0606091723280_m.jpg[/img][b]Legjenda franceze Zinedine Zidane, aktualisht kwhilltar i
presidentit tw Real Madridit, Florentino Perez, e ka rekomanduar
sulmuesin e Interit, Zlatan Ibrahimovic, si njeriun e duhur për ta
veshur fanellën e Real Madridit.[/b]Së fundmi boshnjaku me
pasaportë suedeze ka qenë i lidhur me një transferim te rivalët e
Barcelonës, mirëpo Zizu ka shprehur simpatinë për sulmuesin e Interit,
duke thënë se po të pyetej ai, atëherë Ibra do të ishte i pari në
listën e transferimeve të Los Blancos.

“Po të isha unë president do të provoja ta transferoja Ibrahimovicin.
Ai është një lojtar i shkëlqyer dhe njëri nga heronjtë kryesorë të
Interit për titujt e fundit. Ai është njëri nga ata pak lojtarë, i cili
di se si ta ndryshojë një skuadër”, ka thënë Zidane për “Corriere dello
Sport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Zidane rekomandon Ibrahimovicin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: