ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Roma do ta shesë Mexesin ose Brighin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Roma do ta shesë Mexesin ose Brighin   Sat Jun 06, 2009 2:32 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0606094207831_m.jpg[/img][b]Njëri nga agjentët më të famshëm në Serie A, Dario Canovi,
gjatë një emisioni televiziv ka deklaruar se Roma do të detyrohet ta
shesë Philippe Mexesin ose Matteo Brighin këtë verë.[/b]Sipas
tij, Giallorossët patjetër duhet të heqin dorë ose nga mbrojtësi Mexes
ose nga mesfushori Brighi, të cilët janë lojtarët që vlejnë më shumë
nëse largohen.

“Sipas mendimit tim Roma do ta bëjë një shitje të madhe. Janë dy kandidatë kryesorë: Mexes dhe Brighi”, ka thënë Canovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Roma do ta shesë Mexesin ose Brighin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: