ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barca nuk i frikësohet ardhjes së Kaka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Barca nuk i frikësohet ardhjes së Kaka   Sat Jun 06, 2009 2:34 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0606094921587_m.jpg[/img][b]Mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves, ka deklaruar se Barcelona
nuk do ta ketë vështirë as sezonin e ardhshëm të dalë fituese përballë
rivalëve të Real Madridit, përkundër se Mbretërit do ta kenë në
dispozicion superyllin Kaka.[/b]“Kaka është një lojtar i madh,
i cili mund ta përmbysë një ndeshje futbolli vetëm për pak sekonda,
mirëpo Barca nuk i frikësohet ardhjes së tij”.

“Ne kemi shumë lojtarë të mirë dhe padyshim që do të luftojmë për t’i
fituar të gjitha trofetë edhe në sezonin e ardhshëm... megjithëse
Madridi do të jetë skuadër më e rrezikshme”, është cituar Alves nga
“Marca”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Barca nuk i frikësohet ardhjes së Kaka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: