ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt   Thu Jun 04, 2009 3:26 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0604103325593_m.jpg[/img]Emmanuel Eboue ka deklaruar se nuk është i sigurt nëse do të qëndrojë tek Arsenali sezonin e ardhshëm.

Eboue është ‘trajtuar keq’ nga tifozët në muajin dhjetor dhe kjo mund të ketë ndikim të madh në vendimin e tij për t’u larguar nga Emirates.

“E ardhmja ime te Arsenali nuk është e qartë ende. Nuk kam luajtur sa duhet gjatë sezonit ndërkohë që po afrohet kampionati Botëror”.

“Shumë skuadra janë të interesuara për mua, prandaj le të presim. Para se të fillojë sezoni i ri unë do të marr një vendim”, ka thënë Eboue për “Soir Info”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: