ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Liverpool kërkon 40 milionë euro për Alonson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Liverpool kërkon 40 milionë euro për Alonson   Thu Jun 04, 2009 3:27 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0604103448186_m.jpg[/img]Edhe pse mendohej që Xabi Alonso do të jetë një lojtar të cilin Florentino Perez shumë lehtë do ta sjellë në Bernabeu, kështu nuk mendojnë drejtuesit e Liverpoolit.

Real Madridi dëshiron ta transferojë mesfushorin e Të Kuqve, porse presidenti i Los Blancos kishte planifikuar një shifër të vogël parash, megjithatë pala tjetër kërkon 40 milionë euro për ta lejuar largimin e Alonsos.

Veç kësaj, trajneri Rafa Benitez ka kërkuar nga lojtari që të deklarojë publikisht që dëshiron të largohet nga Anfield dhe pastaj do të lejojë largimin e tij nëse paguhet shifra e kërkuar e parave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Liverpool kërkon 40 milionë euro për Alonson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: