ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkëmbimi Pirlo-Drogba gjithnjë e më i mundshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Shkëmbimi Pirlo-Drogba gjithnjë e më i mundshëm   Thu Jun 04, 2009 3:27 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0604103721596_m.jpg[/img]Ish-trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, sapo ka marrë drejtimin e Chelseat, ndërsa përnjëherë disa lojtarë kuqezi po lidhen me mundësinë e transferimit në Stamfrod Bridge.

Clarence Seedorf, Kaka, Alexandre Pato dhe Andrea Pirlo, janë lojtarët për të cilët spekulohet se mund të kalojnë te Chelsea, ndërsa dy të fundit kanë mundësinë më të madhe që të veshin fanellën e kaltër.

24oredisport.com njofton se Ancelotti ka kërkuar nga pronari i Chelseat, Roman Abramovich, që të bëjë gjithçka për ta transferuar Pirlon.

Nga ana tjetër, Rossonerët do të lejojnë largimin njeriut kryesor të mesfushës nëse sigurojnë shërbimet e sulmuesit të Chelseat, Didier Drogba.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Shkëmbimi Pirlo-Drogba gjithnjë e më i mundshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: