ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Deco mund të kalojë tek Inter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Deco mund të kalojë tek Inter   Thu Jun 04, 2009 3:29 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0604134705954_m.jpg[/img]Mesfushori i Chelseat, Deco, shpreson të bashkohet me dikur trajnerin e tij Jose Mourinho me një transferim te kampioni i Italisë, Inter.

31-vjeçari nuk ka arritur të zë vend në formacionin bazë të Bluve, pasi që trajnerët kanë preferuar Michael Essienin, Frank Lampardin dhe Michael Ballackun në mesfushë, para portugezit.

Kështu që Deco nuk ndihet i nevojshëm te Blutë, prandaj ka shprehur dëshirën për t’u bashkuar me trajnerin e dikurshëm te Porto, Jose Mourinho.

“Do të ishte kënaqësi të bashkohesha sërish me Mourinhon”, ka thënë Deco për The Daily Mail”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Deco mund të kalojë tek Inter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: