ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nedved mund të luajë, por jo te Juve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Nedved mund të luajë, por jo te Juve   Thu Jun 04, 2009 3:30 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0604140315662_m.jpg[/img]Lojtari i larguar nga Juventusi, Pavel Nedved, ka thënë se karriera e tij ende nuk ka marrë fund, përkundër se javën e kaluar përfundoi qëndrimin e tij te Zonja e Vjetër.

“Duhet të mendoj nëse do të luaj ose jo dhe duhet të jem i qetë derisa ta marr këtë vendim. Do të filloj nga e para”.

“Juventusi më ka trajtuar shumë mirë dhe ata dëshirojnë që unë të jem në kontakt me skuadrën. Unë kam pasur shumë oferta për të luajtur dhe për të bërë diçka tjetër. Ajo që është e sigurt është se nuk do të mbetem i papunësuar”.

Do të jetë një vendim i vështirë për mua. Do të shkoj në pushim dhe do të mendoj për këtë gjë. Nuk mund ta planifikoj të ardhmen time, mirëpo me Juventusin gjithçka ka marrë fund”.

“Nuk po ngutem për të marrë vendim, mirëpo kurrë nuk i dihet. Nuk mund të them se ka marrë fund gjithçka për mua”, ka thënë Nedved për “Denik Sport”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Nedved mund të luajë, por jo te Juve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: