ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin   Sun Jun 07, 2009 12:20 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0607092911250_m.jpg[/img][b]Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për të fituar shërbimet
e sulmuesit të Atletico Madridit, Diego Forlan, mirëpo nuk dëshiron të
paguajë 36 milionë euro për shërbimet e uruguaianit.[/b]Sipas “[i]Sport[/i]”, Blaugranët planifikojnë të ofrojnë edhe ndonjërin nga sulmuesit për ta transferuar Forlanin në Camp Nou.

Mundësia e parë do të ishte ndërrimi “kokë për kokë” me Samuel Eto'o-n,
ndërsa opsioni tjetër, më i mundshëm, është oferta prej 20 milionë
eurosh dhe huazimi dyvjeçar i Bojan Krkicit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: