ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Berlusconi: E dëshiroj Ronaldon te Milani

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

W!Ld|MaN..

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Berlusconi: E dëshiroj Ronaldon te Milani   Thu Jun 04, 2009 8:57 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0604153812256_m.jpg[/img]Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka deklaruar se i ka thënë yllit të Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo, se dëshiron që ta shohë atë me fanellën e Rossonerëve.

Berlusconi ishte ndërmjet personaliteteve të njohura në finalen e Ligës së Kampionëve dhe aty ka pasur mundësinë të takohet me portugezin, të cilit i ka pëshpëritur në vesh se e dëshiron në San Siro.

“I thash se dëshiroj ta shoh atë duke luajtur me ngjyrat e Rossonerëve, dhe ai më buzëqeshi”, është cituar presidenti nga Studio Sport.

Fjalët e presidentit të Milanit sugjerojnë se ai e dëshiron Ronaldon në vend të lojtarit në largim Ricardo Kaka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Berlusconi: E dëshiroj Ronaldon te Milani
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: