ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sneijder dhe Robben në shkëmbim të Kaka?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

avatar

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Sneijder dhe Robben në shkëmbim të Kaka?   Thu Jun 04, 2009 8:57 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0604192300867_m.jpg[/img]Real Madridi pasi ka mposhtur konkurrencën e Chelseat për yllin e Milanit, Leite Kaka, dëshiron të ulë çmimin e lojtarit duke përfshirë Arjen Robben dhe Wesley Sneijder në ofertë.

Mediat spanjolle shkruajnë se për të arritur shumën e 70 milionë eurove, sa kërkon Milani për brazilianin, në drejtim të kundërt do të lëvizë dyshja holandeze Arjen Robben dhe Wesley Sneijder.

Ndërkaq, një lajm tjetër nga ky tregim është se Kaka ka kërkuar që së bashku me të në Real të arrijë edhe vëllai i tij i vogël, Digao, i cili po ashtu aktivizohet te Milani si mbrojtës i qendrës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Sneijder dhe Robben në shkëmbim të Kaka?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: