ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te Hyjm ne msn te Tjetrit permes MSN-ese

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MonsteR Kill

avatar

Posts : 311
Join date : 04/06/2009
Age : 20
Location : Albion

MesazhTitulli: Si te Hyjm ne msn te Tjetrit permes MSN-ese   Sun Jun 07, 2009 3:42 pm

[b]I thua atij qe don me ju fut ne PC te veproj keshtu : Shko ne Actions, pastaj Request Remote Assistance dhe clik ne e-mail tend !!!
Pastaj e ki kompin e tij ne komp tand te hapet nje dritare e vogel dhe mundesh me luej K qe me te[/b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te Hyjm ne msn te Tjetrit permes MSN-ese
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Msn Programs-
Kërce tek: