ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Torres: Pres shumë trofe me Liverpoolin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Torres: Pres shumë trofe me Liverpoolin   Sun Jun 07, 2009 8:27 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0607135948284_m.jpg[/img][b]Sulmuesi i Liverpoolit, Fernando Torres, pret të fitojë shumë trofe me ekipin anglez nën drejtimin e trajnerit Rafa Benitez.[/b]25-vjeçari spanjoll muajin e kaluar arriti marrëveshje për të vazhduar me klubin anglez deri në vitin 2014.

“Nuk ka ndonjë vend tjetër në Evropë, ku do të doja të isha. Besoj se
jemi para arritjes së diçka të veçantë dhe për këtë jam i kënaqur që
jam besnik ndaj klubit”, ka thënë Torres.

“Pres shumë trofe për Liverpoolin në vitet që vijnë. Menaxheri e di se
çfarë dëshiron dhe cilat pjesë duhet të përmirësohen për sezonin e
ardhshëm dhe çka do të që do të vendosë, ne e dimë se ai do të marrë
vendimin e duhur, pasi të gjithë kanë besim të plotë në të”, ka shtuar
spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Torres: Pres shumë trofe me Liverpoolin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: