ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaka nënshkruan fanellat e Real Madridit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

W!Ld|MaN..

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Kaka nënshkruan fanellat e Real Madridit   Mon Jun 08, 2009 2:07 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0607214914276_m.jpg[/img][b]Ylli i Milanit, Leite Kaka, tashmë ka filluar të japë autografe për fansat e klubit spanjoll Real Madrid.[/b]Mesfushori,
i cili është i mbledhur me skuadrën e kombëtares së Brazilit për
ndeshjet kualifikuese për Botërorin 2010, raportohet është kontaktuar
nga një fanse femër, e cila kishte të veshur një fanellë të Real
Madridit dhe i kishte kërkuar nënshkrim.

“Ai ishte shumë i mirë. Ai e pa se fanella ishte e Real Madridit dhe e
nënshkroi atë afër simbolit. Gjithçka shkoi shumë mirë”, ka thënë
tifozja e Realit.

Braziliani raportohet se është shumë afër kalimit në Real Madrid, me
disa media që madje kanë shkruar se ai tashmë ka nënshkruar edhe
kontratë me klubin spanjoll, e cila thuhet se do të bëhet publike të
hënën (nesër).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Kaka nënshkruan fanellat e Real Madridit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: