ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ribery: Moti i keq përjashton transferimin në Angli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

W!Ld|MaN..

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Ribery: Moti i keq përjashton transferimin në Angli   Mon Jun 08, 2009 2:08 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0607215305327_m.jpg[/img][b]Ylli i Bayern Munichut, Frank Ribery, thotë se klima në Angli
është një faktorë që e ndalon atë të transferohet në Premier League.[/b]Mesfushori
i talentuar francez është cak i një numri të madh të ekipeve angleze
dhe spanjolle dhe mund të largohet nga Allianz Arena këtë verë,
pavarësisht se drejtuesit e Bayernit janë kategorik të mos e lëshojnë
atë.

“Sinqerisht, nuk e di, por është një pyetje të cilën ia bëj vetes
shpesh së fundi. Do të shoh se si do të evoluojë situata. Nuk është
lehtë. Jam i lumtur në Bayern. Në Angli nuk do të zhvendosesha, pasi
atje është mot i njëjtë si në Gjermani”, ka thënë Ribery.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Ribery: Moti i keq përjashton transferimin në Angli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: