ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Napoli kërkon Tonetton

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

W!Ld|MaN..

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Napoli kërkon Tonetton   Mon Jun 08, 2009 2:11 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0608094843776_m.jpg[/img][b]Napoli raportohet se është në kërkim të mbrojtësit të Romës, Max Tonetto.[/b]Napoli
është në kërkim të një mbrojtësi të ri të majtë për sezonin e ardhshëm
dhe veterani italian mund të jetë një zgjidhje e duhur për klubin që
kërkon të rikthejë shkëlqimin.

Burime nga klubi italian bëjnë të ditur se marrëveshja mund të arrihet
shpejt, pasi edhe Roma është e gatshme ta lëshojë mbrojtësin të
largohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Napoli kërkon Tonetton
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: