ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zyrtare: Rossi largohet nga Lazio

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Zyrtare: Rossi largohet nga Lazio   Mon Jun 08, 2009 5:59 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0608140251494_m.jpg[/img][b]Siç edhe u paralajmërua, trajneri i Lazios, Delio Rossi, në
konferencën e shtypit sot ka pohuar se sezonin e ardhshëm nuk do ta
drejtojë ekipin romak.[/b]Në një intervistë për mediat italiane
gjatë vikendit, Delio Rossi paralajmëroi se nuk do të jetë pjesë e
Lazios në sezonin e ardhshëm. Sot trajneri italian pohoi edhe
zyrtarisht se do të largohet nga klubi pas katër vitesh.

“Për mua është vështirë të them se nuk do të vazhdoj me Lazion pas
katër vitesh të kaluara në klub. Ky nuk është një vendim i lehtë, një
kohë të gjatë kam menduar për këtë, por kuptova se më nuk jam pjesë e
projektit të klubit”, ka thënë Rossi.

“Fitova Kupën e Italisë para një stadiumi të mbushur dhe njerëz të
gatshëm për festë. Më vjen keq që nuk do të jem pjesë e Superkupës”, ka
shtuar mes tjerash italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Zyrtare: Rossi largohet nga Lazio
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: