ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Oweni preferon Aston Villan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Oweni preferon Aston Villan   Mon Jun 08, 2009 6:04 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0608162033526_m.jpg[/img][b]Mediat angleze shkruajnë se sulmuesi i Newcastle United, Michael Owen, dëshiron t’i bashkohet Aston Villas.[/b]Sipas
People, Owen do t’ia kthejë shpinën Evertonit, që ka shprehur interesim
për shërbimet e anglezit, dhe do t’i bashkohet ish-partnerit të tij të
Liverpoolit, Emile Heskey, në Aston Villa.

29-vjeçari do të refuzojë shansin për të nënshkruar me Evertonin, për
shkak të së kaluarës së tij në klubin rival të qytetit, Liverpool.

“Michael është plotësisht i vetëdijshëm për interesimin e Evertonit.
Por ai ka bërë emër me Liverpoolin dhe t’u bashkohet rivalëve është
diçka e parehatshme”, ka thënë burimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Oweni preferon Aston Villan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: