ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Guardiola: Ibrahimovic do të bëhet më i mirë në Barcelona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

avatar

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Guardiola: Ibrahimovic do të bëhet më i mirë në Barcelona   Mon Jun 08, 2009 8:51 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0608171153235_m.jpg[/img][b]Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, thotë se transferimi në
Camp Nou do ta bëjë një lojtarë më të mirë sulmuesin suedez Zlatan
Ibrahimovic.[/b]Barcelona është në negociata me sulmuesin e Interit dhe duket se suedezi është shumë afër të kalojë në kampionatin spanjoll.

“Ibrahimovic është një lojtar i shkëlqyeshëm. Shumë lojtarë të cilët
vijnë në Barcelona, bëhen edhe më të mirë”, ka thënë Guardiola, duke i
dërguar porosi të qartë suedezit.

Ndërkohë, mediat spanjolle shkruajnë se Interi kërkon Iniestën dhe jo
Eto’o, si pjesë të marrëveshjes për të lëshuar largimin e Ibrahimovic.
Në anën tjetër klubi spanjoll thuhet se ka ofruar të përfshijë në
marrëveshje mesfushorin Yaya Toure.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Guardiola: Ibrahimovic do të bëhet më i mirë në Barcelona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: