ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gabimet në messenger error code 81000314

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

avatar

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Gabimet në messenger error code 81000314   Mon Jun 08, 2009 9:10 pm

Gabimet në messenger error code 81000314


Tung të gjithëve.
Tash e kisha një problem gjat kyqjes ne messenger
dhe mu paraqit error code 81000314.

Nëse dikuj i ndodh e njejta gjë mund të veproni kështu:

1. Start pastaj Run dhe e shenon:
regsvr32 softpub.dll Wintrust.dll Initpki.dll Rsaenh.dll Mssip32.dll Cryptdlg.dll
dhe OK

2. Start pastaj Run dhe e shenon:
regsvr32 Dssenh.dll Gpkcsp.dll Slbcsp.dll Sccbase.dll
dhe OK

Shpresoj që mos t'ju paraqitet ky problem
mirpo nëse paraqitet kshtu e gjeni zgjidhjen leht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Gabimet në messenger error code 81000314
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Msn Programs-
Kërce tek: