ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si tia shënojm të gjithve 1 message meniher qe i kemi online..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

avatar

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Si tia shënojm të gjithve 1 message meniher qe i kemi online..   Mon Jun 08, 2009 9:22 pm

Ja pra antar te dashur te theh4ckersit ne qoft
se doni ti shënoni te gjith listes ne msn te cilet i ke online duhet te
veproni kshtu:
1.Hyni e Downlodoni MSN plus [url="http://download.msgpluslive.net/setup/MsgPlusLive-460.exe"]KËTU[/URL
2.Pasi ta downlodoni e instaloni dhe ju mbyllet msn dhe e hapni prap
3.Per
me juv shkru te gjithve masandej , clickoni te secili qe e keni online
qe te hapet dritarja per ti shkrujt pasi ti qelni krejt listen qe e
keni online te najnjoni hyn edhe e shkrun ket command
/all (Textin te cilin don me jav shkrujt krejtve) [ENTER]
dhe e shifni te gjithve do tjuv shkoj ai mesazh te cilin patet per ta derguar besoj qe me kuptut...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Si tia shënojm të gjithve 1 message meniher qe i kemi online..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Msn Programs-
Kërce tek: