ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Meta ft Zizo këngë për LSI-në

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Meta ft Zizo këngë për LSI-në   Mon Jun 08, 2009 9:48 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0607125602216_m.jpg[/img][b]Edhe Kastro Zizo do të përfshihet në këtë fushatë parazgjedhore
duke realizuar një këngë bashkë me udhëheqësin e LSI-së, Ilir Meta, me
ç’rast pritet të realizojnë një këngë të fuqishme.[/b]Aktualisht,
ata janë duke dhënë disa ide se si të realizojnë një këngë të fortë që
do t’i sfidojë këngët që iu kushtohen kundërshtarëve tjerë politikë.

Përkundër se fushata ka nisur për këngën do punohet në mënyrë
intensive, që të jetë gati dhe të jetë bërë e njohur deri në atmosferën
festive të mbylljes së fushatës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Meta ft Zizo këngë për LSI-në
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: