ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jolie planifikon martesë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Jolie planifikon martesë   Mon Jun 08, 2009 9:48 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0607174022741_m.jpg[/img][b]Angelija Jolie raportohet se ka vendosur të martohet me
partnerin e saj Brad Pitt, në përpjekje për të hequr qafe njëherë e
përgjithmonë thashethemet se lidhja e tyre është afër fundit.[/b]“Zakonisht
është Brad ai që dëshiron të flasë për martesë. Por këtë herë është
Angelina. Kjo do të ishte një ndihmë për problemet e tyre dhe Angelina
ka thënë se më e mira gjë do të ishte nëse martohen dhe t’u japin fund
spekulimeve. Edhe Brad duket i dehur, ai është i tronditur”, ka thënë
një burim për Sunday Mirror.

Dyshja thuhet se janë duke pritur të gjejnë kohë të lirë nga orari i
tyre, por lidhja e kurorës mund të ndodhë edhe gjatë verës.

Ata thuhet se planifikojnë një ceremoni në New Orleans, ku kanë kaluar
kohën më të madhe derisa Brad kishte xhiruar filmin e vitit 2009, “The
Curious Case of Benjamin Button”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Jolie planifikon martesë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: