ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Doherty arrestohet në aeroportin e Gjenevës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Doherty arrestohet në aeroportin e Gjenevës   Mon Jun 08, 2009 9:49 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0607181757202_m.jpg[/img][b]Ish-i dashuri i supermodeles Kate Moss, Pete Doherty, është
arrestuar në aeroport në Zvicër, pasi është dyshuar se ka konsumuar
drogë në tualetin e aeroplanit.[/b]Anëtari i bendit Babyshambles fluturonte nga Londra për në Gjenevë gjatë të premtes, para koncertit të planifikuar këtë vend.

Por ekipi i aeroplanit të British Airways ishte shqetësuar pasi
supozohet se ka gjetur yllin të rrëzuar në nevojtoren e aeroplanit. Ai
besohet se kishte konsumuar drogë dhe pastaj ishte rikthyer në ulësen e
tij.

Por stafi i aeroplanit raportohet se kishte lajmëruar policinë, kur më vonë në aeroplan ishte gjetur një gjilpërë.

Doherty, i cili ka luftuar me varësinë nga heroina dhe kokaina për më
shumë se pesë vite, është arrestuar dhe marrë në pyetje më pastaj nga
policia zvicerane, kur aeroplani ka arritur në aeroportin e Gjenevës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Doherty arrestohet në aeroportin e Gjenevës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: