ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fergie ‘e lodhur’ nga turneu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Fergie ‘e lodhur’ nga turneu   Mon Jun 08, 2009 9:50 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0608085031417_m.jpg[/img][b]Orari i ngjeshur i koncerteve gjatë turneut me grupin Black Eyed Peas, e ka bërë liderin e grupit, Fergie, të ndjehet e lodhur.[/b]Ylli
ka bërë pauzë nga karriera e suksesshme si soliste për t’u rikthyer te
grupi, i cili e bëri atë të famshme, dhe është duke udhëtuar botën këtë
verë duke performuar me krijuesit e hitit “Where is the Love?”.

Por ajo ka filluar të pendohet që është pajtuar të marrë një rrugëtim aq të vështirë.

“Javën e kaluar ishim në pesë vende të ndryshme brenda një jave, është
sikur të jem supergrua me orar. Përpiqem të kujdesem për gjithçka dhe
ftohem gjatë procesit”, ka thënë këngëtarja.

“Definitivisht kam prirje për të bërë gjëra të tepërta në jetë. Më
pëlqen t’i çoj të gjitha në ekstrem, por tash po mësoj të them jo”, ka
shtuar Fergie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Fergie ‘e lodhur’ nga turneu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: