ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hilton mohon se është zhveshur në ndejë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Hilton mohon se është zhveshur në ndejë   Mon Jun 08, 2009 9:50 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0608095114524_m.jpg[/img][b]Paris Hilton ka hedhur poshtë spekulimet se ajo ka hequr teshat
në një ndejë në Las Vegas, duke vallëzuar lakuriq në ballë të një
biznesmeni të pasur, dhe i ka quajtur këto tregime ‘tërësisht të
trilluara’.[/b]Bukuroshja, e cila ishte përfshirë në një
video-skandal seksi në vitin 2004, është cak i ‘akuzave’ se ajo i është
bashkuar një grupi striptizereve në Sin City, duke hequr teshat në
ballë të të pranishmëve tjerë të ndejës.

“Ne u argëtuam shumë. Burrat paguanin për vajzat që hidhen në aksion.
Unë isha atje dhe ata paguanin të shikonin. Paris u zhvesh dhe vajzat
po ashtu”, ka thënë njëra nga të pranishmet në këtë ndejë.

Ajo shton se ndryshe nga tjerat vajza, Hilton kurrë nuk mori asnjë para
për striptizin që shfaqi. Por zëdhënësi i Paris ka hedhur poshtë
thëniet, duke thënë se janë të gjitha të pavërteta.

“Ata janë tërësisht të pavërteta dhe plotësisht të trilluara”, ka thënë zëdhënësi i saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Hilton mohon se është zhveshur në ndejë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: