ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elton John kritikon politikanët britanik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Elton John kritikon politikanët britanik   Mon Jun 08, 2009 9:52 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0608160119905_m.jpg[/img][b]Sir Elton John ka nxjerrë mllefin e tij për qeverinë britanike,
duke thënë se politikanët në Mbretërinë e Bashkuar janë ‘të pabesë’.[/b]Kryeministri
britanik Gordon Brown ka mbetur me fytyrë të skuqur së fundi, për shkak
të dyshimeve të keqpërdorimit të parave publike të disa politikanëve.
Ndaj situatës së fundit politike atje ka reaguar edhe këngëtari Elton
John.

“Është tragjike kur e humb besimin në secilin politikan. Më duket se
askujt në sistemin britanik nuk mund t’i besoni për momentin dhe kjo
është gjë e tmerrshme. Jam shumë i zhgënjyer me politikat në Britani”,
ka thënë Elton John.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Elton John kritikon politikanët britanik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Humanisti gjerman Rupert Neudeck: politikanët e Kosovës janë kriminelë!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: