ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Roberts paguan 150 mijë dollarë qira

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Roberts paguan 150 mijë dollarë qira   Mon Jun 08, 2009 9:53 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0608160248899_m.jpg[/img][b]Julia Roberts do të harxhojë 150 mijë dollarë për qira të dy
shtëpive në New York, ku do të qëndrojë këtë verë për xhirimin e filmit
të saj të ri.[/b]Aktorja do të kalojë tre muaj në Manhattan,
duke xhiruar filmin “Eat, Pray, Love”, dhe ka rezervuar dy apartamente
luksoze, në West Village.

Roberts do të jetojë në një prej pronave me burrin e saj Danny Moder
dhe fëmijët Hazel, Phinnaeus dhe Henry, derisa streha tjetër është për
dadon dhe stafin e tyre.

Shuma që do të paguajë aktorja është hiç më pak se 150 mijë dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Roberts paguan 150 mijë dollarë qira
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: