ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fabregas lëndohet në fitoren e Spanjës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besiPosts : 13
Join date : 09/06/2009

MesazhTitulli: Fabregas lëndohet në fitoren e Spanjës   Tue Jun 09, 2009 11:05 pm

[b]Mesfushori spanjoll i Arsenalit, Cesc Fabregas, ka pësuar një lëndim në kokë gjatë ndeshjes miqësore kundër Azerbajxhanit, pas të cilës duhej të zëvendësohej, ndeshje të cilën kampioni i Evropës e fitoi me rezultat 6-0.[/b]
Spanja sot shënoi fitore bindëse ndaj Azerbajxhanit në Baku, por pësoi një goditje tjetër, kur para fundit të pjesës së parë Fabregas pësoi një lëndim në kokë, për të cilën arsye duhej ndërhyrja e ekipit mjekësor, ndërsa lojtari nuk mundi të vazhdojë ndeshjen.

Tre gola për spanjollët i shënoi David Villa, ndërsa nga një e shënuan Riera, Guiza dhe Torres.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fabregas lëndohet në fitoren e Spanjës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: