ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Roque Santa Cruz në shitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

W!Ld|MaN..

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Roque Santa Cruz në shitje   Wed Jun 10, 2009 5:35 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0610120056229_m.jpg[/img][b]Ekipi i Blackburnit përfundimisht ka pranuar ta shesë sulmuesin kryesor, paraguaianin Roque Santa Cruz.[/b]Blackburni
më herët ka refuzuar katër ofertat e Manchester Cityt për shitjen e
Santa Cruz, por presidenti i klubit mendon se situata e vështirë
financiare do të detyrojë shitjen e tij këtë verë.

“Sam Allardyce e kupton situatën financiare dhe gjithçka varet nga ajo
se ku dëshiron Roque të shkojë. Nuk bëhet fjalë vetëm për paratë që do
të fitojmë, por po ashtu duhet të gjejmë edhe një zëvendësim”, ka thënë
presidenti i klubit, John Williams.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Roque Santa Cruz në shitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: