ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perez: Ribery nuk vjen nëse nuk e lëshon Bayerni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

avatar

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Perez: Ribery nuk vjen nëse nuk e lëshon Bayerni   Wed Jun 10, 2009 5:38 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0610163111837_m.jpg[/img][b]Florentino Perez ka pranuar se ai nuk mund të bëjë asgjë për ta
transferuar anësorin e Bayern Munichut, Franck Ribery, nëse bavarezët
nuk dëshirojnë ta shesin atë.[/b]Francezi është njëri nga
lojtarët që kryeson listën e transferimeve të Realit, mirëpo përkundër
tentativave të Zinedine Zidane për ta sjellë në Bernabeu, Bayerni nuk
lejon largimin e tij.

“Ribery i takon Bayernit dhe Bayerni nuk dëshiron ta shesë atë. Unë
duhet ta respektoj atë që e dëshiron skuadra e tij. Mirëpo, do ishte
ndryshe nëse ata e ndërrojnë mendimin e tyre”, ka thënë Perez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Perez: Ribery nuk vjen nëse nuk e lëshon Bayerni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: