ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Martohet Mike Tyson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Martohet Mike Tyson   Wed Jun 10, 2009 5:49 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0609213701710_m.jpg[/img][b]Legjenda e pensionuar e boksit, Mike Tyson, është martuar me të
dashurën e tij Lakiha Spicer, në një ceremoni sekrete në Las Vegas,
bëjnë të ditur mediat amerikane.[/b]Radar Online shkruan se
Tyson dhe Spicer janë kurorëzuar gjatë të shtunës në Las Vegas. Spicer
ndihmoi Tyson të përballojë aksidentin tragjik të vdekjes së vajzës së
tij katër-vjeçare, Exodus, vetëm dy javë më parë.

Tyson ka edhe dy fëmijë me gruan e dytë Monica Turner, ndërsa pesë të tjerë nga lidhjet e tij të mëhershme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Martohet Mike Tyson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: