ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bleona këngëtarja më seksi e vitit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Bleona këngëtarja më seksi e vitit   Wed Jun 10, 2009 5:50 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0610005739355_m.jpg[/img][b]Në bazë të votave të grumbulluara, revista "Albaniac" e ka
shpallur këngëtaren Bleona Qereti si "Këngëtaren më Seksi në Shqipe
2009".[/b]“Do doja të falënderoja shumë të gjithë ata që më
kanë votuar. Të jesh 15 vjet në skenë dhe të jesh akoma këngëtarja më
seksi është goxha vlerësim! Gjithsesi unë i kushtoj kujdes të veçantë
pamjes fizike dhe shpresoj të vazhdoj të mos i zhgënjej fansat në çdo
aspekt”, ka thënë Bleona në një intervistë me këtë revistë.

Ndërkohë, për të qenë një femër seksi, sipas Bleonës, duhet t’i thotë
JO duhanit dhe alkoolit, të flejë tetë orë në ditë, dhe të merret me
aktivitet fizik dhe joga.

Më herët titullin e këngëtares më seksi ndër shqiptare e kanë fituar Adelina Ismaili, Zanfina Ismaili dhe Elvana Gjata.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Bleona këngëtarja më seksi e vitit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Palin, Personi i Vitit - Bush, Personi i Dekadës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: