ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jonas dhe Cyrus incizojnë këngë për ndarjen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Jonas dhe Cyrus incizojnë këngë për ndarjen   Wed Jun 10, 2009 5:50 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0610093114412_m.jpg[/img][b]Yjet e tinejxherëve, Nick Jonas dhe Miley Cyrys, kanë pohuar se ata kanë incizuar një këngë për ndarjen e tyre.[/b]Jonas
ka konfirmuar se dy yjet, të cilët u ndanë vitin e kaluar, pas një
romance të gjatë tinejxhere, janë ribashkuar për të realizuar një
melodi për zemrat e thyera, të quajtur “Before the Storm”.

Kënga është lëshuar në internet gjatë vikendit të fundit, megjithëse
fansat ende nuk besojnë se dy ish-të dashurit kanë incizuar së bashku.

“Janë dy versione të këngës, një e cila është shkruar vetëm për
incizimet tona, të cilën e kemi kënduar në origjinal. Dhe pastaj e kam
kënduar për Miley dhe kuptuam se nëse e ndryshojmë ca tekstin, do të
mund të bënim një tregim tonin. Dhe e bëmë”, ka thënë Nick.

“Ajo erdhi dhe ne u ulëm në piano dhe vetëm punuar në tekst ca, e
rregulluam ca dhe doli e shkëlqyeshme”, ka shtuar anëtari i bendit
Jonas Brothers.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Jonas dhe Cyrus incizojnë këngë për ndarjen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: