ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lidhja e DiCaprio dhe Rafaeli në krizë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Lidhja e DiCaprio dhe Rafaeli në krizë   Wed Jun 10, 2009 5:50 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0610093445931_m.jpg[/img][b]Aktori Leonardo DiCaprio dhe supermodelja Bar Rafaeli
raportohet se janë afër ndarjes, me disa thashetheme që thonë se ata
tashmë i kanë dhënë fund lidhjes së tyre trevjeçare.[/b]Burimet
thonë se dyshja është pajtuar të ecë rrugëve të ndryshme, pasi ka
dështuar të gjejë zgjidhje për të ardhmen e romancës së tyre.

Supermodelja izraelite është lodhur me ngurrimin e DiCaprios për ta
kurorëzuar lidhjen e tyre, dhe ka vendosur t’i japë fund kësaj.

“Ajo dëshironte të ecë më shpejt se ai, ajo dëshironte të kurorëzoheshin”, ka thënë burimi për revistën People.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Lidhja e DiCaprio dhe Rafaeli në krizë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: