ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Brintey në lidhje me agjentin e saj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Brintey në lidhje me agjentin e saj   Wed Jun 10, 2009 5:51 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0610114034352_m.jpg[/img][b]Britney Spears duket se vërtet është në lidhje me agjentin e saj, Jason Trawick, shkruajnë mediat britanike.[/b]Krijuesja
e hitit “Womanizer”, 27-vjeçare, e cila më herët kishte pasur lidhje
edhe me paparacin Adnan Ghalib dhe me një valltar tjetër, thuhet se ka
gjetur dashurinë e re te agjenti i saj.

“Ata përfundimisht janë në lidhje. Babai i saj e pëlqen atë. Ai është
gjëja më e mirë që i ka ndodhur së fundi asaj”, ka thënë burimi.

Britney, e cila ka dy fëmijë, Sean Preston, trevjeçar, dhe Jayden
James, dyvjeçar, me ish-burrin Kevin Federline, është fotografuar disa
herë me Trawick muajve të fundit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Brintey në lidhje me agjentin e saj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: