ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Swinton gati për ‘shtëpinë e qelqtë’

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Swinton gati për ‘shtëpinë e qelqtë’   Wed Jun 10, 2009 5:52 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0610145048686_m.jpg[/img][b]Aktorja Tilda Swinton dëshiron të qëndrojë në një kuti të qelqtë për një javë.[/b]Në
vitin 1995, fituesja e Oskarit ka fjetur në një kontejner të qelqtë
shtatë ditë nga tetë orë, si pjesë e një ekspozite në Serpentine
Gallery, me ç’rast kishte fituar herpes, megjithatë ajo dëshiron ta
përsërisë sërish këtë gjë.

“Dëshiroj ta përsëris të njëjtën gjë. Kam qenë e sëmurë pesë muaj pasi
e bëra për herë të parë. Dhe mendoj se ka qenë pasojë e përballimit me
shikimet e 22.000 njerëzve gjatë javës”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Swinton gati për ‘shtëpinë e qelqtë’
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: