ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arrestohet këngëtari britanik Wolf

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Arrestohet këngëtari britanik Wolf   Wed Jun 10, 2009 5:53 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0610155939132_m.jpg[/img][b]Këngëtari britanik Patrick Wolf është arrestuar të hënën mbrëma në Kaliforni, pasi e kishte pështyrë një roje sigurimi.[/b]Wolf
ishte duke performuar në një lokal në San Francisko, ndërkohë që ishte
përfshirë në një përleshje me njërin nga rojet e lokalit.

Këngëtari kishte reaguar duke e pështyrë njëri nga rojet dhe për shkak
të veprimit të tij ai është arrestuar nga policët, të cilët i kanë
thënë që të mos këndojë më në atë qytet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Arrestohet këngëtari britanik Wolf
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: