ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Scherzinger planifikon karrierë filmike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Scherzinger planifikon karrierë filmike   Wed Jun 10, 2009 5:54 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0610160740946_m.jpg[/img][b]Liderja e grupit "Pussycat Dolls", Nicole Scherzinger,
planifikon të bëjë një pauzë nga muzika dhe të përqendrohet në lansimin
e karrierës së saj filmike.[/b]Këngëtarja, e cila tashmë ka
hidhëruar bashkanëtaret e grupit për shkak të ambicieve për kënduar
solo, ka njoftuar se është në bisedime për të qenë pjesë e filmit për
boksierin filipin Manny 'Pacman' Pacquiao.

“Më është dhënë skenari i filmit për Manny Pacquiaon, kështu që do të
shohim se çfarë do të ndodhë... Nëse do të arrij të jem pjesë e këtij
filmi do të ishte si një bekim për mua”, është shprehur këngëtarja në
një intervistë për televizionin amerikan ABS-CBN.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Scherzinger planifikon karrierë filmike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: