ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beckham: I përkushtuar ndaj LA Galaxy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

W!Ld|MaN..

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Beckham: I përkushtuar ndaj LA Galaxy   Fri Jun 05, 2009 6:52 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0605173657913_m.jpg[/img]Mesfushori anglez, David Beckham, thotë se ka pasur kënaqësinë gjatë periudhës sa është aktivizuar në Milan, por qëndron i përkushtuar ndaj Los Angeles Galaxy.

David Beckham aktualisht është në përgatitje me përfaqësuesen angleze për përballjen e radhës kundër Kazakistanit dhe Andorrës, dhe pas tyre anglezi do të rikthehet në Amerikë.

“Për të fituar rast me kombëtaren e Anglisë, e dija se duhej të shkoja në huazim te ndonjë ekip i cili luan në nivel të lartë. Dhe e vetmja mënyrë për ta bërë këtë ishte të kaloja në një klub të madh dhe nuk mund të gjeja më të mirë se Milani”, ka thënë Beckham.

“Pata kënaqësinë gjatë gjashtë muajve këtu. Së pari planifikova se do të ishin tre muaj dhe pastaj do të kthehesha. Por gjërat shkuan në të mirë dhe luajta mirë dhe Milani tregoi interesim të madh të qëndroja”.

“Por unë jam shumë i përkushtuar ndaj Galaxy dhe dua ta shoh se si përparon kjo lojë në Amerikë”, ka shtuar anglezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Beckham: I përkushtuar ndaj LA Galaxy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: