ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dolls mohojnë ndarjen (edhe një herë)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Dolls mohojnë ndarjen (edhe një herë)   Mon Jun 08, 2009 9:49 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0607180230806_m.jpg[/img][b]Grupi i vajzave Pussycat Dolls edhe një herë ka mohuar se është
afër ndarjes, me Melody Thornton që kësaj here hedh poshtë spekulimet.[/b]Vajzat
që krijuan hitin “Don't Cha”, vazhdimisht janë shoqëruar nga lajmet se
mes anëtareve të bendit kishte tension, pasi dy singlat e fundit të
tyre dolën nën emrin Pussycat Dolls në bashkëpunim me Nicole
Scherzinger.

Por Thornton ka mohuar se ka probleme në mesin e anëtareve të grupit
dhe se ambiciet solistike të Scherzinger kanë ndikim negativ në pjesën
tjetër.

“Nicole gjithmonë ka pasur gjëra shtesë për të bërë, ndryshe nga ne
tjerat, por edhe ne kemi aspirata po ashtu. Definitivisht është një
keqkuptim i madh se ne jemi armiqësore, dhe se jemi të lumtura vetëm
për të qenë në grup”, ka thënë Thornton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Dolls mohojnë ndarjen (edhe një herë)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashnim Hebibi:Dita e flamurit u festua edhe në Bosnjë e Hercegovinë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: