ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Seko: Me Diegon, Juve do të bëhet kampion

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

W!Ld|MaN..

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Seko: Me Diegon, Juve do të bëhet kampion   Mon Jun 08, 2009 2:13 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0608130828153_m.jpg[/img][b]Drejtori sportiv i Juventusit, Alessio Seko, thotë se ardhja e
Diegos në klub do t’i rikthejë biankonerët në pistat e kampionëve.[/b]“Kishim
një fillim të mirë në tregun e transferove. E organizuar kompletimin e
transferimeve për po thuajse një vit. E bëmë atë që ishte e
patjetërsueshme. Tash nuk do të ngutemi”, ka thënë Seko në një
intervistë për Corriere dello Sport.

“Shuma e harxhuar (për Diegon, 24.5 milionë euro) është shumë e
rëndësishme. Por duke marrë parasysh vitet dhe vlerën e lojtarit,
mendoj se është reale. Diego është një prej lojtarëve të rrallë të
cilët mund ta bëjnë ndryshimin”, ka shtuar italiani.

Zonja e Vjetër tashmë ka kompletuar edhe një transferim të rëndësishëm,
duke rikthyer në Torino ish-mbojtësin e saj, Fabio Cannavaro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Seko: Me Diegon, Juve do të bëhet kampion
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet Nga Sporti-
Kërce tek: