ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kate Winslet: Jeta ime nuk është perfekte

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Kate Winslet: Jeta ime nuk është perfekte   Mon Jun 08, 2009 9:52 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0608141905798_m.jpg[/img][b]Aktorja fituese e çmimit Oskar, Kate Winslet, thotë se ajo nuk jeton një jetë të përkryer.[/b]Winslet
është e martuar me regjisorin Sam Mendes, dhe thotë se pavarësisht të
qenit aktore e listës A, ajo duhet të bëjë shumë gjëra të zakonshme për
ta bërë jetën e saj më të mirë.

“Nuk kam një jetë të përkryer. Ka gjëra të cila nuk mund t’i bëja në
jetë, dhe të cilat do ta bënin atë mbase më të lehtë. Por, me qëllim
nuk i bëj. Edhe unë dëshiroj të përgatis disa darka për mua”, ka thënë
aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Kate Winslet: Jeta ime nuk është perfekte
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dërmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: