ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Minogue planifikon linjë veshjesh për golf

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Minogue planifikon linjë veshjesh për golf   Wed Jun 10, 2009 5:49 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0609212706851_m.jpg[/img][b]Kylie Minogue do ta çojë obsesionin e saj për golfin në një
nivel tjetër, ajo dëshiron të dizajnojë një linjë të veshjeve të bukura
të veçanta për këtë lojë.[/b]Këngëtarja australiane ka rënë në
dashuri me sportin që kur ka filluar të luajë me të dashurin e saj
Andres Velencoso më herët gjatë këtij viti.

Minogue thotë se kjo e ka zgjeruar rrethin e saj të miqve, pasi ajo vazhdon t’i takojë yjet tjera të çmendur pas golfit.

“Kurrë as edhe brenda një milionë vitesh nuk do të ëndërroja se do të
përfundoj duke luajtur golf, por është vërtet shumë kënaqësi. Është një
sfidë dhe kam ndjekur shumë kurse. Por, është edhe varësi”, ka thënë
Kylie.

“Ndoshta do të duhet të futem në dizajnin e veshjeve për golf pasi, të
ju tregoj të drejtën, nuk është lehtë të dukesh mirë në kurs të
golfit”, ka shtuar këngëtarja, e cila tashmë ka linjën e saj të
parfumeve dhe gjësendeve shtëpiake.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Minogue planifikon linjë veshjesh për golf
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: