ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Martin: Solo vetëm nëse ndahem nga Paltrow

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 298
Join date : 03/06/2009

MesazhTitulli: Martin: Solo vetëm nëse ndahem nga Paltrow   Wed Jun 10, 2009 5:51 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0610111916858_m.jpg[/img][b]Lideri i bendit Coldplay, Chris Martin, thotë se ai nuk ka
plane për t’u larguar nga bendi me qëllim që të fillojë karrierë si
solist.[/b]Ylli i muzikës rok thotë se kjo mund të ndodhë vetëm nëse ai ndahet nga gruaja e tij, aktorja e Hollywoodit, Gwyneth Paltrow.

I pyetur nëse do të krijojë ndonjë album solo, ai është përgjigjur:
“Kjo mbase do të thoshte të ndahem nga gruaja dhe të kem nevojë të
madhe për para”.

Chris, i cili ka dy fëmijë me Paltrow, Apple, pesëvjeçare dhe Moses,
trevjeçar, dëshiron të jetë më argëtues me albumin e ardhshëm të
grupit, pasi mendon se është mjaft i pjekur për të ofruar muzikë më të
mençur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alboz-hacking.albanianforum.net
 
Martin: Solo vetëm nëse ndahem nga Paltrow
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VIP-
Kërce tek: