ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese don mi fshi e.mailat meniher

Shko poshtë 
AutoriMesazh
W!Ld|MaN..

avatar

Posts : 317
Join date : 04/06/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Nese don mi fshi e.mailat meniher   Mon Jun 08, 2009 9:22 pm

Pra n.q.s doni ti fshini krejt E-mailat e regjistrum pernjeher.. Percjelli kta hapa


pari e qelni Inboxin, dhe i shifni ne anen e majt ku lexojn " Inbox,
draft etj.." e më posht Lexon ''Contacts'', klikoni aty dhe i selektoni
nje nga nje, ose te gjith per meniher, dhe shkoni ''delete''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.prishtinadc.tk
 
Nese don mi fshi e.mailat meniher
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Msn Programs-
Kërce tek: